Dyplom1

Nasze ostatnie spotkanie w siedzibie Stowarzyszenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych było dobrym czasem, by wspólnie świętować,  a że Wielkanoc to czas radości, mogłyśmy podzielić się radością bycia razem i staropolskim zwyczajem zasiąść przy świątecznym stole, przystrojonym w wiosenne kwiaty i popularne wielkanocne ozdoby.  

Nie zabrakło różnorodnych potraw i wypieków,  równie pięknie zdobiących stół. Takie bogactwo stołu stało się za sprawą nas wszystkich, uczestniczących w tym spotkaniu. W tym miejscu należą się podziękowania Koleżankom za wszystkie przyniesione smakowitości, 

Zachowany został także zwyczaj obdarowania każdej z nas tradycyjnym "zajączkiem"., o który to zwyczaj zadbała Basia, nasza Pani Prezes. Pozwoliłam sobie tutaj na wyjątek, na imienne podziękowanie, bo nie może być nie zauważone, że przy nawale obowiązków i stresów, znalazła siłę "przytachać kosz z zajączkiem". 

Trudno jest z imienia wymienić Koleżanki, którym należą się podziękowania, bo zaznaczyć trzeba, że to spotkanie odbyło się przy zaangażowaniu wszystkich Uczestniczek.  

Na koniec,  szczególne podziękowanie za to, że byłyście, że znalazłyście czas, pomimo różnych ważnych zajęć i osobistych spraw. 

 Elżbieta Jędrzejewska